Sakarya Yapı Malzemeleri

Sakarya Yapı Malzemeleri

İnşaat malzemeleri sektöründe güvenilir bir tedarikçi arıyorsanız İlyas Al  Yapı Malzemeleri doğru Tercih!

 

Sakarya Tuğla Çeşitleri

Ekonomik ve çok yönlü kullanım imkanı ile inşa edilmek istenen yapıların en çok çok tercih edilenleri arasında tuğla gelmektedir. Başlıca tuğla çeşitleri;

  • Yığma Tuğla
  • Ateş Tuğlası
  • Baca tuğlası 
  • Asmolen Tuğla
  • Dekoratif Tuğla

 

Sakarya Çimento & Yapı kimyasalları

Çimento kalker ve kil karışımının yüksek sıcaklıkta ısıtılması ve öğütülmesi ile elde edilen bağlayıcı bir yapı malzemesidir. Sançim ve Dinçer marka çimentoları Sakarya'da İlyas Al Yapı Malzemeleri'nden tedarik edebilirsiniz.

 

Sakarya İnşaat Demiri Fiyatı

Yapılarınızın kayma ve çekme gerilmelerini karşılamak için özel şekillendirilmiş olan inşaat demirlerinin fiyatlarını öğrenmek için bizim le iletişime geçin.

 

Sakarya Alçı Fiyatları

İnşaatlarda binaların dışında ya da içinde uygulanmaktadır. Kullanılan malzemelere göre işlemler farklılık gösteriyor olsa da çoğunlukla bina süsleme işlemlerinde ve boyanabilen düzgün yüzeyler elde etmek için kullanılmaktadır. Güncel fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Sakarya Taşyünü Tedarik

Bazaltın yüksek sıcaklıklarda işlem görülmesi sonucu elde edilen elyaf ile ısı yalıtım malzemesi olan taşyünü üretilir. Yapılarınızın ısı yalıtımı için Taşyünü tedarik etmek istiyorsanız İlyas Al yapı ile iletişime geçin.

Sakarya Eps ile Isı Yalıtımı

Ülkemizde kullanılan diğer ısı yalıtım malzemelerinden daha ekonomik olarak sağlayan tek malzemedir. En avantajlı eps fiyatı için bizi arayın.

 

Hoşgeldiniz. Online iletişim için bizimle irtibata geçin..
WhatsApp İletişim